נעליים לבנות- למראה הכלתי הקלאסי

רובנו נוטים לשייך את הצבע הלבן לכלות, וזה בהחלט לא במקרה. היופי והזוהר שמשתקף מפניה של הכלה הצעירה מתחבר היטב לצבע הנקי והטהור ביותר הלא הוא הצבע הלבן. זו הסיבה, שכלות רבות בוחרות ללכת על המראה הקלאסי והנקי ביום חתונתן- שמלה לבנה צחורה ואלגנטית בליווי זוג נעליים לבנות. אצלנו בנעלי ארו תמצאי מגוון רחב של נעלי כלה לבנות אלגנטיות שילוו אותך ביום המיוחד- לבנות צחורות, בגוון ב'ז ופנינה שיתאימו בדיוק לשמלת הכלה המיוחדת שבחרת.

איך לבחור את הנעל הלבנה המושלמת?

  • נעל נוחה- בדיוק כמו כל נעל אחרת שלא תרכשי סתם כך ללא מדידות, נעלי כלה חייבות להיות נוחות להפליא. חשוב שנעל הכלה שלך תתאים לגזרתך ותהיה נוחה כדי שתחושי בנוח לפזז ברחבת הריקודים ללא היסוסים או כאבים. אל תתפשרי על הנוחות של הנעל, גם אם המשמעות של הדברים מבחינתך היא לרכוש נעל יקרה יותר.
  • התאמה לשמלה שבחרת-  נעלי כלה לבנות, קל מתמיד להתאים לכל שמלת כלה שהיא. הלבן משתלב היטב ליד כל צבע, הן גוונים בהירים והן צבעים כהים. אם הלכת על גוון קצת יותר בז' או גוון פנינה תצטרכי לבדוק טוב יותר את ההתאמה לשמלה.
  • שימוש גם לאחר החתונה- תמו הימים בהם נעל הכלה ליוותה אותך בחתונה בלבד. כיום, רוב הכלות הצעירות נועלות את נעלי הכלה גם לאחר יום החתונה. זו הסיבה שיש לחפש נעל לבנה מסוגננת, כזו שתתאים לאירועים אליהם את מתכוונת ללכת ולא רק ליום החתונה עצמו. שימי דגש על איכות הנעל, וחשבי על התאמתה לשאר הבגדים שנמצאים בארון.

ואם אני לא מתחברת ללבן?

אל חשש, גם אם אינך אוהבת נעלי כלה בצבע לבן, הכל בסדר. בחנות הבוטיק של נעלי ארו תמצאי לא רק נעלי עקב וכלה בצבע לבן, אלא מגוון רחב של צבעים וסגנונות נוספים שבוודאי יתאימו לך. אנו מקפידים מאוד על טיב ואיכות המוצרים שלנו, ומייבאים את כל הדגמים ממותגי יוקרה באיטליה ששמים דגש על נוחות ואיכות. אז אם את מתלבטת איזו נעל כלה לבחור- בואי לבקר.