נעלי כלה נוחות לחתונה

כבר מצאת שמלת כלה אבל נעלי כלה נוחות ממש לא? נעלי ארו עושה לך את החיים קלים!

באתר שלנו מחכה לך קולקציה ייחודית ויוקרתית בייבוא ישיר מאיטליה של נעלי כלה נוחות לחתונה ממיטב המעצבים. מוזמנת להגיע לחנות שלנו בדיזינגוף ת”א ולהתרשם מהמבחר הרחב במיוחד עבור היום המיוחד.

נעלי כלה נוחות

נוחות היא באמת מעל הכל

 

התקליטן שבחרתם מודיע ש’ממש עכשיו כולם לרחבת הריקודים’, בן הזוג שלך תכף יצטרף ואז השיר שלכם יתנגן ברקע.

“קבלו את הכלה המהממת”, התקליטן מכריז, ואת מתחילה לצעוד על המסלול…

מתחילה? אממ… האמת היא שהתחלת את הצעידה השכם בבוקר, ואת כבר מותשת- הצילומים, האיפור, המעבר מרחבה לרחבה ומאורח לאורח… בשביל כל הצעידות הללו את חייבת להצטייד בנעלי כלה נוחות לחתונה. ויתרה מזאת, את זקוקה למקום שיבין את הצרכים הייחודיים של כף רגלך וידע עם הרבה ניסיון ורגישות, להתאים אותם במדויק לאירוע.

קולקציה מרגשת של נעלי כלה לבחירתך

 

זה בדיוק מה שאנחנו יודעים לעשות בנעלי ארו.

בחנות המשפחתית של נעלי ארו, נעלי כלה לחתונה תמצאי קולקציה מרגשת של נעלי כלה עם עקב גבוה או נמוך לבחירתך. צוות החנות- אבי, יאיר ואריאלה ישמחו להעניק לך שירות מסור, מלווה ברגישות והבנה מדויקת של מה שאת צריכה.

 

נעלי כלה בעלות עקב נמוך במיוחד

 

לא אוהבת ללכת על גבוה? אין בעיה. נעלי כלה שטוחות מיועדות במיוחד עבורך, מסתבר שכלות רבות בוחרות בנעליים שטוחות כדי לחוש נוח במהלך החתונה. נעלי כלה שטוחות יכולות לשמש אותך במהלך האירוע לריקודים והפיזוזים בין האורחים או לחילופין כנעלי ריקוד נוחות בשלב לאחר החופה.

 

עקבים בכל צורה שתבחרי

בקולקציה המגוונת של נעלי ארו מחכות לך נעלי כלה שטוחות, עם עקבים נמוכים, מחודדים או בכלל מרובעים, והדובדבן שבקצפת שעושה את ההבדל- הדוגמא האלגנטית שמעטרת את הנעליים עצמן.

לפעמים המראה הנקי והזך של שמלת הכלה שלך דורש טוויסט מעניין בעת בחירת הנעליים, וזו ההזדמנות שלך להפתיע בטוויסט מעניין במיוחד בלי להתפשר על הנוחות.

 

מעוניינת בנעלי כלה יפות ונוחות? מוזמנת להגיע לחנות נעלי ארו בדיזינגוף ולמצוא בדיוק את הזוג עליו חלמת.