נעלי כלה נוחות- רק בנעלי ארו

כל כלה יכולה להיות משוכנעת, כי המקום האידיאלי למצוא בו נעליים ליום הגדול הוא מרכז הארץ, ובפרט בעיר תל אביב.

 נעלי ארו, חנות נעלי נשים בוטיקית ותיקה בדיזינגוף, מציעה לך מבחר עשיר של נעלי כלה וערב בנוחות שטרם הכרת.

 בין אם את מאוהבת בנעליים יוקרתיות ובין אם בחירת נעל חדשה היא ממש לא התחביב שלך בלשון המעטה, מומלץ להשקיע מחשבה בבחירת נעלי הכלה שלך. מדובר ביום החשוב בחייך שדורש ממך לתת את המיטב שבך ועליך לחוש בנוח. לא רק שבחירת נעל הכלה הנוחה והטובה עבורך היא חשובה בפני עצמה, היא גם מעצימה את הלוק בו בחרת באמצעות האיפור, השיער וכמובן שמלת הכלה שלך. הצוות המקצועי בחנות נעלי ארו יודע עד כמה חשובה הבחירה הנכונה לקראת היום הגדול, והוא מעמיד לרשותך מבחר עצום של נעליים נוחות ואיכותיות. כל שנותר לך לעשות הוא רק לבחור ולהנות.

איך מתחילים לבחור נעלי כלה?

בחנות נעלי ארו בתל אביב קיימים מגוון דגמים של נעלי כלה וערב, בכמה וכמה צבעים וגבהים.

בראש ובראשונה, מומלץ לבחור סגנון מועדף המתאים ביותר לשמלה שבחרת. תוכלי לבחור את הנעל לאחר בחירת השמלה, ואף לקחת דוגמית קטנה מהשמלה כדי להתאים את הנעליים המתאימות ביותר.

יהיה עליך להתחשב בגזרת השמלה שבחרת כדי להחליט אם ברצונך ללכת על הבלטה של הנעל מול השמלה הלבנה (ניתן לעשות זאת ע”י בחירת נעל בצבע בולט ודומיננטי) או ליצור הרמוניה עם נעל בצבע לבן או קרם. אם את חושבת על ארגון חינה במהלך החתונה, ככל הנראה תצטרכי לחשוב על זוג נעליים נוסף המתאים לשמלה זו. כך או כך, הצוות שלנו ישמח לעזור ולעמוד לשירותך.

 

נעלי כלה נוחות- גבוהות או שטוחות?

 

כל כלה טיפוסית מתלבטת אם ללכת על נעלי כלה שטוחות, כאלו עם עקב נמוך, או נעלי כלה עם עקב גבוה או פלטפורמה. בסופו של דבר, אף אחד לא ינעל את הנעל מלבדך, לכן חשוב שהיא תהיה נוחה לחלוטין. במידה ואינך רגילה לעקבים, תמיד תהיה האפשרות לבחור בנעל כלה שטוחה. אצלנו בארו נעלי כלה וערב תמצאי מגוון עצום של נעלי כלה אלגנטיות שטוחות. אם את לא בטוחה אם ללכת על גבוה או שטוח, תוכלי גם לבדוק אפשרות של פלטפורמה. נעלי כלה פלטפורמה מגיעות במגוון סגנונות וצבעים, והן מיועדות לנשים המעוניינות להרגיש גבוה בלי ללכת על עקבים.

 

פתוחות או סגורות?

מלבד הבחירה אם לנעול נעל שטוחה או גבוהה. קיימת בפניך הבחירה בין נעלי כלה פתוחות או סגורות.

אם התמזל מזלך והחתונה שלך תערך בחורף רוב הסיכויים שתחושי בנוח עם נעליים סגורות, ולהפך- בחתונה בקיץ אין מתאים מנעלי פתוחות. מנגד, הנעליים הפתוחות יכולות גם להתאים לאירוע בחורף אם מזג האוויר נעים ואם החתונה נערכת באולם אירועים.

 

לא בטוחה איזו נעל לבדוק? צוות נעלי ארו, נעלי כלה בתל אביב ישמח לעמוד לשירותך בייעוץ וליווי אישי.