נעלי כלה שטוחות יפות ונוחות- רק בנעלי ארו

מחפשת נעלי כלה שטוחות? רוצה ללכת על עקבים ולהרגיש הכי נוח? מבחר עצום של נעלי כלה בייבוא ישיר מאיטליה מחכה לך על המדפים בנעלי ארו. מזמינים אותך להגיע ולבחור.

 

בעבר, כל נעלי הכלה נראו פחות או יותר זהות- לבנות, סולידיות ותמיד עם עקב נמוך. המראה של נעל הכלה לא הפתיע אף אחד כאשר הן הציצו במפתיע. היום, הכללים נשברו ונעלי הכלה מככבות במרכז הבמה עם שלל דוגמאות מרגשות ויצירתיות, לא רק בעיטורים ותוספות אלא גם בצבע. נעלי ארו מזמינה אותך להתרשם מקולקציה חדשה של נעלי כלה שטוחות ולא שגרתיות, שיפתיעו את כל האורחים ואפילו את בן זוגך.

 

למי מתאימות נעלי כלה שטוחות?

 

רובנו חושבות שנעלי כלה שטוחות מיועדות לכלות גבוהות בלבד, אך זה כלל לא נכון! כלות רבות בוחרות בנעליים שטוחות, המסייעות להן לחוש בנוח במהלך החתונה. רבות מהכלות מדווחות כי עם נעלי עקב גבוהות לא תמיד נוח ללכת מתחילת האירוע ועד סופו, ועל כן מומלץ לרכוש זוג נוסף לשימוש ברחבת הריקודים או בשלבים שלאחר החופה.

נעליים שטוחות- לכף רגל רגועה יותר

 

יומך ככלה מתחיל מוקדם מהבוקר, וכולל מגוון רחב של הכנות כמו: טיפולי יופי, איפור כלות, עיצוב שיער, לאחר מכן צילומים המתקיימים בצהריים, בערב קבלת פנים ולאחר מכן חופה וריקודים אל תוך הלילה. אם תעשי חישוב מהיר, זה אומר שמשעה 3 בצהריים ועד חצות הלילה, האיברים שעובדים הכי קשה הם הרגליים והפה (החיוך מפניך לא נמחק)

במידה ואת הולכת על שני זוגות נעליים לשני חלקי החתונה, חשוב ששתיהן יהיו נוחות לגמרי.

היופי בנעלי הכלה שלנו הוא כמה שהן נוחות, וזו כל לקוחה יכולה להעיד. נעלי ארו מתהדרות באיכות גבוהה הישר מאיטליה ובנוחות שתאפשר לכף הרגל שלך להיות רגועה לחלוטין ביום המאושר.

 

איך מתמודדים עם נעל שלא במידה שלך?

 

בקולקצית נעלי ארו, נעלי כלה בתל אביב, מחכים לך מגוון דגמים של נעלי כלה שטוחות. אם מדדת נעל מסוימת אהבת אותה, אך לא מצאת אותה במידה שלך, אל ייאוש. תמיד ניתן להתאים מדרסים וכך להתאים את הנעל למידתך.

נעלי כלה ארו יקיפו את כפות רגלייך בצורה נינוחה ואינה לוחצת מדי. המראה היוקרתי של הנעל ישלים את המראה שלך ויעניק לך תחושה מרוממת.

אנו מזמינים אותך להגיע אלינו לחנות בדיזינגוף ולבחור נעליים שטוחות, בלי לוותר על איכות ונוחות.