נעלי כלה תל אביב - קצת על חנות ארו

נעלי ארו, חנות נעליים הממוקמת ברחוב דיזינגוף 118-תל אביב, מעמידה לרשותך היצע גדול ומרשים של נעלי כלה וערב לאירועים.
החנות היא למעשה מסורת משפחתית שעוברת מדור לדור מאז שנת 1931, ומאז ועד היום היא מקפידה על שיווק נעליים אלגנטיות ונוחות ברמה יוצאת דופן. מזמינים אותך להגיע ולהתרשם.

נעלי כלה תל אביב : אלו נעליים מחכות לך בחנות שלנו?

בחנות נעליים תל אביב דיזנגוף של נעלי ארו נעלי כלה תל אביב, תוכלי למצוא נעליים בסגנונות שונים, כאשר יש את הסגנון הרומנטי ואת המודרני, יש נעליים לבנות קלאסיות על עקב נמוך, בינוני או גבוה ויש גם נעליים שטוחות לכלה לאלו שאוהבות להשאר על הקרקע. המשותף לכל הדגמים והיתרון של נעלי ארו הוא בנוחות המקסימלית. כל אישה הנועלת את הנעל מגלה את השילוב המרגש של יופי מרשים ונוחות יוצאת דופן.

 

דגם SOFIA נעלי כלה דיזנגוף

סבלנות, סבלנות ועוד קצת… סבלנות

כשתגיעי לחנות נעלי ארו, נעלי כלה תל אביב כשאת מחפשת את הזוג המושלם שיתאים לשמלת הכלה שבחרת, תמצאי הרבה סבלנות להכיל את הבקשות שלך. צוות החנות המסור- אריאלה, אבי ויאיר בני משפחת ארו מעניקים לכלות שירות אדיב במיוחד המלווה בהבנה מלאה של הצרכים הייחודיים שלך ככלה. אחרי הכל, אנחנו מבינים שלכלות יש מגוון דרישות וקריטריונים למציאת הנעל המתאימה ביותר, ואנו מתאימים את עצמנו לדרישותייך. לא אהבת אף אחת מהנעליים שמצאת בחנות שלנו? אין שום בעיה. נשמח להתאים לך נעל כלה יפיפיה בעיצוב אישי לבחירתך.

נעלי כלה דיזנגוף בעיצוב אישי

נעלי ארו חנות בוטיק לנעלי כלה תל אביב, מצטיינת במגוון רחב של נעליים לבחירתך, אך באפשרותך להגיע לחנות ולעצב לעצמך נעלי כלה בעיצוב אישי. תוכלי להכנס לחנות, לבחור דגם מועדף, לשלב בין מספר דגמים ולבחור בעצמך את גובה הנעל ורוחב העקב. הנעל הייחודית שביקשת שתותאם אישית עבורך תהיה מוכנה תוך שבוע ימים. 

צוות נעלי ארו ישמח לעמוד לרשותך בשעות הפעילות ולסייע לך לבחור מתוך מגוון נעלי כלה וערב, או ליצור נעל יפיפיה ונוחה לפי טעמך האישי לאירוע המיוחד.