נעלי נשים פלטפורמה- נעלי עקב גבוהות ונוחות

רוצה לקנות נעלי פלטפורמה גבוהות בעיצוב מרגש וצעיר? אנו מזמינים אותך להכיר את ארו נעלי עקב גבוהות ונוחות . נעלי ארו היא חנות בוטיק, הממוקמת במרכז רחוב דיזינגוף בתל אביב ומציעה נעלי נשים פלטפורמה, נעלי עקב לנשים, נעלי חתן ונעלי כלה. 

לא חסרות הנשים שקמות מדי בוקר ומודות על המצאותן של נעלי נשים הפלטפורמה. נעלי עקב גבוהות ונוחות מככבות בארונות הנעליים אי שם משלהי שנות ה30, אולם הן לא יצאו מהאופנה ונשים רבות אוהבות לנעול אותן וללכת על גבוה.

דגם STELLA נעלי עקב גבוהות

ללכת על נעלי עקב גבוהות ונוחות ולא לסבול

 

נשים רבות מעוניינות ללכת על עקבים המגביהים אותן בכמה סנטימטרים טובים, אך פחות מוכנות להתפשר על נוחות. חשוב להן שהנעליים האלגנטיות יתאימו לצרכים שלהן, בלי לסבול ובלי להתפשר. באירופה נשים התרגלו ללכת על עקבים ולסבול בשקט, אולם הנשים הישראליות מעוניינות להנות מכל העולמות. ללכת עם ולהרגיש בלי. לקבל את הגובה שמעניקות הנעליים המיוחדות הללו, בלי להתאמץ לנעול עקבים. אם את מזדהה עם הכתוב, דעי לך שאת ממש לא לבד. נעלי ארו מייבאה נעלי נשים פלטפורמה יוקרתיות מאיטליה המיועדות עבור נשים כמוך. נעלי נשים הפלטפורמה שלנו מאופיינות בעיצוב אלגנטי ומזמין ומגיעות בשלל צבעים לבחירתך.

נעלי פלטפורמה גבוהות – נעלי כלה או ערב? את קובעת

בנעלי ארו תוכלי למצוא נעלי כלה וערב נוחות ואיכותיות בעלות פלטפורמה לאירועים המשמעותיים בחייך.
כל הנעליים שלנו מיוצרות מחומרים איכותיים המחזיקים את הרגל בצורה תומכת ונוחה. חומרי גלם איכותיים ואלסטיים מאפשרים לך להרגיש משוחררת על רחבת הריקודים, בלי להתפתות לרכוש נעלי עקב גבוהות. 

   מעוניינת להתרשם ממבחר הדגמים שלנו? את מוזמנת להגיע לחנות הבית שלנו ברחוב דיזינגוף ולבחור לך נעל שתלווה אותך באירועים המשמעותיים בחייך.