נעלי ערב - כך תעשי בחירה מוצלחת

מעונינת לרכוש נעלי ערב נוחות באמת? זה הזמן להכיר את מותג הנעליים הותיק- נעלי ארו. נעלי ארו, חנות נעלי נשים בתל אביב מציעה לך קולקציה מרגשת- נעלי עקב, פלטפורמה, נעלי ערב וכלה בדיוק כמו שתמיד חלמת.

כבר לפני שנים אמרה מרילין מונרו "תנו לאישה את הנעליים הנכונות, והיא תוכל לכבוש את העולם", אך מה קורה כשאישה רוכשת נעלי ערב לא נכונות? עדיף לא לחשוב על זה. נעלי ערב הן ללא ספק אתגר עבור האישה הממוצעת, הן צריכות לאפשר לאישה הממוצעת להדס בקלילות ממקום למקום- בין אם מדובר בפיזוז ברחבת הריקודים ובין אם מדובר בעליה במדרגות. אז איך בוחרים נעלי ערב ? המומחים של ארו אספו כמה טיפים חשובים לטובתכן. מומלץ מאוד לקרוא.

 

נעלי ערב לא קונים מהר

בבחירת נעלי ערב לאירועים, איכות היא שם המשחק. יחד עם זאת שהנעל היא פריט נשי אופנתי, היא חייבת להתאים לכף רגלך ולהגן עליה. זו הסיבה שאנו ממליצים לקחת את הזמן- להגיע לחנות נעלי הנשים, למדוד מספר זוגות נעליים בנחת ולבחור את הנעל שהיא לא רק יפה ומתאימה לגזרתך אלא גם נוחה מאוד. אם את חוששת שהנעל לא נוחה במיוחד, פשוט אל תקני אותה. 

בצעי את הקניה בסוף היום

נעלי ערב קונים בסוף היום, נקודה. בסוף היום הרגל כבר מעט נפוחה מהמאמץ שעברה במהלך היום, ומשקל הגוף משפיע על רוחב הרגל והיא מעט רחבה יותר מאשר בכל שעה אחרת של היום. לכן, אנו ממליצים למדוד את נעלי הערב בערב, וכך הנעליים יתאימו לרגליים גם במצב הנפוח ביותר, ולא יכאבו לך מדי כתצאי מהבית לאירוע.

לכי על עור אמיתי

למרות שהוא מעט יקר יותר, עור הוא החומר האיכותי ביותר עבור הנעליים שלך. נעליים העשויות מעור אמיתי יכולות להתרחב יחד עם כף רגלך, ולהעניק לרגלך את התמיכה הרצויה במהלך האירוע. לכן, אם את הולכת על הוצאה של נעלי ערב חדשות (בפרט אם מדובר בנעלי עקב לנשים), זה לא הזמן לחסוך. הבריאות שלך היא החשובה ביותר.

לאחר קניית הנעל- שימי לב לצליל שהיא יוצרת בהליכה

עוד בזמן מדידת הנעליים בחנות, שימי לב לצליל שהן יוצרות בזמן ההליכה. גם אם הגעת לאירוע הכי אקסקלוסיבי, הקפידי שהנעליים שלך לא יצרו יותר מדי רעש. אף אחת לא מעונינת להיות המקבילה הנשית לבן הזוג ששם יותר מדי אפטרשייב והריח שלו הולך איתו לכל מקום שהוא עובר בו. אל תביני לא נכון- זה טוב שצליל התיפוף הקל יכריז על בואך, אך גם כאן איזון הוא מילת המפתח.

מעונינת בנעלי ערב נוחות המותאמות לכף רגלך? אנו מזמינים אותך להגיע לנעלי ארו, חנות נעלי נשים בתל אביב ולקבל עזרה בבחירה מוצלחת של נעלי הערב הבאות שלך.