נעלי פלטפורמה- בטוח ללכת על גבוה

מעוניינת בנעלי פלטפורמה בעיצוב מרגש וצעיר? אנו מזמינים אותך להכיר את ארו נעלי פלטפורמה . נעלי ארו היא חנות בוטיק, הממוקמת במרכז רחוב דיזינגוף בתל אביב ומציעה נעלי פלטפורמה, נעלי עקב לנשים, נעלי חתן ונעלי כלה. 

לא חסרות הנשים שקמות מדי בוקר ומודות על המצאותן של נעלי הפלטפורמה. נעלי הפלטפורמה מככבות בארונות הנעליים אי שם משלהי שנות ה30, אולם הן לא יצאו מהאופנה ונשים רבות אוהבות לנעול אותן וללכת על גבוה.

 

ללכת על עקבים בלי לסבול

נשים רבות מעוניינות ללכת על עקבים המגביהים אותן בכמה סנטימטרים טובים, אך פחות מוכנות להתפשר על נוחות. חשוב להן שהנעליים האלגנטיות יתאימו לצרכים שלהן, בלי לסבול ובלי להתפשר. באירופה נשים התרגלו ללכת על עקבים ולסבול בשקט, אולם הנשים הישראליות מעוניינות להנות מכל העולמות. ללכת עם ולהרגיש בלי. לקבל את הגובה שמעניקות הנעליים המיוחדות הללו, בלי להתאמץ לנעול עקבים. אם את מזדהה עם הכתוב, דעי לך שאת ממש לא לבד. נעלי ארו מייבאה נעלי פלטפורמה יוקרתיות מאיטליה המיועדות עבור נשים כמוך. נעלי הפלטפורמה שלנו מאופיינות בעיצוב אלגנטי ומזמין ומגיעות בשלל צבעים לבחירתך.

נעלי כלה או ערב? את קובעת

בנעלי ארו תוכלי למצוא נעלי כלה וערב נוחות ואיכותיות בעלות פלטפורמה לאירועים המשמעותיים בחייך.
כל הנעליים שלנו מיוצרות מחומרים איכותיים המחזיקים את הרגל בצורה תומכת ונוחה. חומרי גלם איכותיים ואלסטיים מאפשרים לך להרגיש משוחררת על רחבת הריקודים, בלי להתפתות לרכוש נעלי עקב גבוהות. 

   מעוניינת להתרשם ממבחר הדגמים שלנו? את מוזמנת להגיע לחנות הבית שלנו ברחוב דיזינגוף ולבחור לך נעל שתלווה אותך באירועים המשמעותיים בחייך.