איך לבחור נעל איכותית בחנויות לנעלי כלה?

אנחנו בארו נעלי כלה וערב יודעים שהרבה מונח על הכף (רגל) בבואך לבחור נעלי כלה, ולכן אנו מעמידים לשירותך מגוון אופציות לנעלי כלה בהתאמה אישית – נעלי עקב ונעליים שטוחות, נעליים לבנות או נעליים בשלל צבעים. את מוזמנת להכנס לאתר החדש ולהתרשם מכל הטוב שיש לארו להציע.

 

לקראת החתונה, כלות נרגשות יוצאות למסע קניות במטרה לרכוש אביזרים לקראת היום הגדול. בין האביזרים החשובים ביותר שילוו אותך ביום המאושר נמצא את נעלי הכלה.

אם את מתחתנת בקרוב, רוב הסיכויים שיצא לך לשוטט בין חנויות נעלי כלה רבות, ובטח גילית שכמעט אין סוף למגוון שניתן למדוד. אם כן, כיצד תבחרי נעלי כלה שהולמות אותך, ואיך תדעי שבחרת נעליים שיהיה לך נוח לקפץ איתן לאורך כל הערב? הכתבה הבאה תעשה לך סדר בראש וברגליים.

העדיפי נעל נוחה

בבואך לבחור נעלי כלה בחנויות נעלי כלה, חשוב שתזכרי שהדבר החיוני ביותר עבורך ככלה הוא הנוחות במהלך האירוע. את תצטרכי לפזז עם הנעליים ברחבת הריקודים, להצטלם לצילומי החתונה ולעבור ממקום למקום ולברך כל אחד מהמוזמנים (בלי לשכוח חלילה אף דודה או סבתא בדרך). תוכלי לבחור שני זוגות נעלי כלה- נעל כלה יפה לקבלת הפנים והחופה, ונעל יותר פשוטה לשלב הריקודים. אנו בארו נעלי ערב וכלה נשמח ללוות אותך לקראת המאורע החשוב בחייך עם נעליים העונות על כל סוג וטעם.

 

הולכת על נעלי עקב? העדיפי נעליים בגובה סביר

אם החלטת ללכת על נעלי עקב (תרתי משמע) כדאי לבחור נעלי כלה בגובה סביר ולא גבוה מדי. כך תוכלי לנוע בקלילות במהלך האירוע. אצלנו בארו נעלי כלה וערב תוכלי לבחור בין נעלי פלטפורמה או נעלי כלה עם עקב נמוך יחסית, אם את לא מאלו החובבות ללכת על גבוה.

 

מדדי את הנעל בתחילת היום

כיוון שאנו יודעים שאת מרבה להתרוצץ בגלל ההכנות הרבות, ההמלצה שלנו היא שתמדדי את נעלי החתונה בחנויות נעלי כלה בתחילת היום, ולא בסופו כשכף רגלך כבר עמוסה, עייפה ונפוחה. כך תוכלי להמנע מרכישת נעל שלא מתאימה למידתך, אך גם תבחרי בנעל נוחה עבורך.

 

אז אם את ממש עכשיו מדדה אחר הנעל המושלמת, באתר שלנו כמה וכמה דגמים מיוחדים שעשויים להתאים לך. אולי זה שמתאים לך מחכה ממש כאן.