נעליים אלגנטיות לגברים- הקולקציה החדשה של נעלי ארו

נעלי ארו גאה להציג- נעליים אלגנטיות לגברים ולנשים, מעור משובח ואיכותי בייבוא ישיר מאיטליה. כל נעל היא קלת משקל, עשויה עור רך וגמיש ונוחה להפליא. הנעל מצוידת בבולמי זעזועים המיצבים את כף הרגל ומגינים עליה מפני פגיעה.

 

אין כל ספק, שנעלי גברים לא זוכות לכבוד המגיע להן.

עבור נשים ( וזו עובדה שלא ניתן להתווכח עליה) יש צורך בכמה ארונות כדי להכיל את כל זוגות הנעליים, אולם אצל גברים אפשר למצוא ברוב המקרים זוג או שניים מקסימום. בשנים האחרונות החלה להתעורר מודעות לאופנת נעלי גברים, וקיימות לא מעט חנויות (ביניהן החנות שלנו) המציעות מענה הולם לגברים המעוניינים להראות טוב.

אז איך בוחרים נעליים אלגנטיות לגברים? על מה חשוב לתת את הדגש? כל הטיפים בכתבה שלפניכם.

מבנה הנעל

הפרמטר החשוב שיש לבדוק בבואך לרכוש נעליים אלגנטיות, הוא שהנעל עצמה תהיה קלה והעומס של משקל הגוף יתרכז בחלקה האחורי של הנעל. בין אם בחרת נעל לחתונה, ובין אם נעל אלגנטית לאירועים או שבתות, חשוב לוודא שיהיה לך נוח.

כמו כן, שים לב שהסוליה תהיה נוחה – לא דקה מדי או עבה מדי וללא מרווח בין העקב לסוליה.

 

הזעה ברגליים

אם אתה נוטה לגרוב גרביים ולהזיע ברגליים, מומלץ לדאוג לפתחי אוורור, או לפחות שחומרי הגלם של הנעל יהיה נושמים. כך תמנע מריח רע, וכל מה שנלווה אליו…

 

הליכת ניסיון

כדי לבדוק את נוחות הנעל, מומלץ להלך איתה בחנות ולבדוק במהלך ההליכה שהחלק האחורי של הנעל לא מתקפל ושהנעל מחזיקה היטב את כף הרגל.

 

בחירת נעלי חתונה

 

חתן צעיר? מזל טוב! הנעליים האלגנטיות ישרתו אותך ביום החשוב בחייך, ולכן מומלץ לדאוג שהן תשתלבנה עם הבגדים. תוכל לבחור בין נעל שיש לה הופעה ובעלת מראה מיוחד אבל חשוב לזכור שאותה הנעל אמורה לשרת אותך גם לאחר סיום האירוע ולכן בדוק שאינה מגבילה אותך במראה או בצבע שלה.

 

מעוניין לבחור נעליים אלגנטיות? אנו מזמינים אותך להגיע לחנות נעלי ארו בדיזינגוף ת”א, ולמצוא את הזוג המושלם