נעלי כלה לבנות או נעליים לבנות לכלה

אצלנו בארו תמצאי נעלי כלה וערב במגוון צבעים כולל נעליים לבנות לכלה, תוך שימת דגש על איכות עבודה גבוהה לצד נוחות מירבית. מזמינים אותך להכנס לאתר ולהתרשם.

 

שמלת הכלה שלך היא ללא ספק האביזר שיגנוב את ההופעה במהלך הערב, אולם היא לא לבד. הופעה מושלמת שתייצג בכבוד אותך ככלה כולל אביזרים רבים, ובכלל זה הנעליים.

למרות שבשנים האחרונות נכנסו לשוק נעלי כלה בגוונים שונים ומעניינים כמו ברונזה, נחושת ורוד או אדום, הצבע הקלאסי לנעלי הכלה המלכותיות היה ועודנו הלבן העדין.

הסיבה לכך היא שבמסורת היהודית  מייצג הצבע הלבן ערכי שלמות וטוהר, וזה בניגוד לכלות הסיניות למשל, שנוהגות ללבוש בחתונתן שמלות בצבע אדום.

כיצד תבחרי נעלי כלה?

 

החלטת ללכת על לבן? בחירה טובה, אבל מסתבר שגם בגזרה הלבנה קיימים מגוון דגמים וסוגים. כיצד תבחרי את הזוג המושלם שילווה אותך בחתונה. הנה כמה טיפים:

 

  • התאמה למראה השמלה- נעלי הכלה אמורות להתאים למראה שמלתך ולמראה הכללי שלך. למשל, אם הלכת על שמלת כלה בסגנון עדין, מומלץ לשלב אותה עם נעלי כלה עדינות ונעימות לעין. אם את נועזת, תוכלי לשבור את המראה עם נעל לבנה אך דומיננטית
  • נוחות מעל הכל- אל תשכחי שנעל הכלה שתבחרי היא זו שתלווה אותך לאורך היום הגדול, ולכן היא חייבת להיות נוחה. בחתונתך את צפויה להסתובב ולרקוד לא מעט זמן. נעל לוחצת ולא נוחה, עשויה לשבש את החוויה מהאירוע הגדול, ולכן מומלץ להעזר בנעליים תומכות או להחליף את זוג הנעליים המכאיב לאחר החופה בזוג נוח יותר.
  • טעם אישי- יש כלות שכבר מדמיינות מגיל 7 איך תראה החתונה שלהן, ומה הן ילבשו. אם דמיינת את עצמך עם נעליים קצת יותר נועזות ודומיננטיות, כדאי לך ללכת על זה. בסופו של דבר, נעל שאת אוהבת ושעושה לך טוב תגרום לך להרגיש הרבה יותר משוחררת ושמחה.

נעלי כלה מכל הסוגים- ארו כאן לשירותך

 

בכוחן של נעלי הכלה שתבחרי להשלים את המראה שלך, והן אלו שיצרו את החיבור המיוחד כ"כ בין השמלה לשאר האביזרים שבחרת. צוות המומחים של נעלי ארו יעמדו לשירותך בחנות ויסייעו לך לבחור את נעלי הכלה שילוו אותך ביום המיוחד.