נעליים לבנות - נעלי ארו

נעליים לבנות

חוששת לטעות? עם נעליים לבנות זה פשוט לא אפשרי

מאז ומתמיד נעליים היו פריט לבוש בעייתי. עד כדי שזה אפילו טמון בילדות שלנו. דורותי איבדה את הנעליים שלה ואם ניתן מבט בסיפור של סינדרלה, הוא בכלל הוכיח קבל עם ועדה שלא כל אישה יכולה ללבוש כל נעל.

לעיתים קרובות, מציאת הבעל המושלם, קבלת טבעת מהממת וקניית שמלה מחמיאה משמשים רק פרומו בלבד לקראת תחילתו של מלאכת חיפוש ארוך שכרוכה בכיתות רגליים רציני. אז לפני שאת מתמוטטת כך תעשי זאת נכון.

להיות כלה זה דורש מסירות ומחוייבות לתהליך.

להיות כלה זה לא פשוט, זה דורש מסירות ומחויבות לתהליך. שבסופו מחכה לך חתונת החלומות שלך. וזאת גם הסיבה שלאחר ההצעה, את משנסת מותניים ורצה באמוק  לג'אגלינג מפרך שכולל בתוכן רבנות ואולמות, רשימת המוזמנים, ההחלטה על מה שאוכלים, דיג'יי וכו'. ואז לאחר שהפעלת כוחות נפשיים כה רבים שכמעט ורוקנו לך את המבצרים. את מתפנה סוף סוף לבחור את השמלה והלוק שאת רוצה. אבל יש קאץ. והוא שכמעט תמיד, על מנת שתוכלי לדעת איך להתאים את אורך השמלה ואיך יראה הלוק הסופי, את תדרשי קודם כל לבחור נעליים.

בדרך כלל כלות אנינות טעם בוחרות בנעליים לבנות. הסיבה היא שזה מתכתב עם תחושת הטוהר, הנקיות והסמבוליות לתחילתן של התחלות חדשות ושמחות. ביהדות הצבע הלבן תופס מקום מכובד במניפת הצבעים והוא מתכתב עם ימים חגיגיים כמו שבועות. וגם עם ימים קדושים כמו שבת ויום כפור, שם הכהן הגדול היה נועל בעצמו נעליים לבנות, מקריות? את סתם מדמיינת. אבל תרשי לעצמך להנהן עם הראש בהסכמה – כשאת לובשת שמלה לבנה ונועלת נעליים לבנות, כל המכלול הפנומנאלי הזה משרה עליך הרגשה של רוחניות וקדושה שמשולבת יחד עם רומנטיות והתחלה חדשה. לכן, מגמת הכלות שבוחרות בזוג נעליים לבנות צובר תאוצה מיום ליום ומסרב לרדת ממעמדו כבר שנים.

שטפי חברות 😉

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
שיתוף ב linkedin

על אילו נעליים לבנות אתם ממליצים?

לכל כלה יש את הטעם שלה. שמתכתב עם הייחודיות והאישיות שמאפיינים אותה. כך שבהתאמה לכך קיימים בשוק גבהים שונים של נעליים לבנות ולצידן עקב אל עקב, סוגים שונים של נעליים לבנות עבור כלות.

מהניסיון הרחב של נעלי ארו (תשעים שנים, אבל מי סופר…) בו הם ראו אלפי כלות מרוצות. הם הבחינו כי נשים רבות מעדיפות נעלי עקב בחתונתן. הגבהים כמובן משתנים בין כלה לכלה אבל ניתן להסכים כי כלות נחלקות בין ארבעה גבהי עקב מרכזיים: עקב גבוה, עקב בינוני, עקב נמוך ונעלי פלטפורמה. כך שזה לחלוטין תלוי בך.

רק נעליים לבנות? לא רוצה!

לצידן של נעליים לבנות, קיימים גם צבעים נוספים המאפשרים לקולות אחרים לקבל במה. עם רשימה של צבעים מרעננים כמו שמנת, ניוד, ורוד בייבי לצד כסף את יכולה לתת בכורה לכל קול שאת רוצה – תעוזה, שיקיות, מסורתיות או צניעות. לכולן את יכולה לתת במה  ולעלות איתן שלב בקלאס ובנשיות שלך. שיאפשרו לך לצעוד אל החופה בסטייל איטלקי, נשי ואיכותי.

נוחות גבירותי!

בעת בחירתן נעליים לבנות או לא, אל לך לשכוח את פקטור הנוחות. בתור כלה את עתידה לארח אורחים רבים בקבלת הפנים, להתרגש על הבמה בעת שבירת הכוס ולרקוד ולפזז במשך כל הערב, ולכן אין לך אופציה על התפשרות בנושא. ומכיוון שלא לא נראה לי שבא לך להשקיע כסף על זוג נעליים, כשבמהלך הערב תמצאי את עצמך הולכת יחפה משום שכפות הרגלים כואבות לך. את חייבת למדוד נעליים ולבחור את הבחירה הנוחה ביותר עבורך.  

הפתרון הממשי לכלות שרוצות להרגיש בנוח ולהשתולל עם החברים והמשפחה עד אור הבוקר, מצוי בנעלי הכלה של נעלי ארו. החנות הוקמה ב1931 ומסמלת חלוציות וישראליות בתחום נעלי הנשים. החנות ממוקמת ברחוב דיזינגוף 118 בתל אביב. ומציעה מגוון נעלי עקב וערב בעלות נוחות מקסימלית. זאת אודות לרפידת הנוחות הייחודית שנוצרה במיוחד עבור המותג ושמוגנת בפטנט רשום. בנעלי ארו, תוכלי למצוא מגוון נעליים לבנות, שטוחות או בעלות עקבים. בגבהים שונים ומסוגים שונים. כאשר רפידת הנוחות מורכבת בתוך הנעל ישירות מן המפעל ובכך מספקת מעטפת הגנה שמכילה זעזועים וכאבים עתידיים מכפות רגליך. בשילוב עיצובי מטריף ושיקי ישירות מאיטליה. לפרטים נוספים, לחצי כאן.

נשאר לך טעם לעוד? לגמרי מבינים אותך 😄

השאירי פרטים וקבלי עוד כתבות למייל שלך