נעלי כלות- מעוצבות ונוחות רק בנעלי ארו

מעוניינת בנעלי כלות אופנתיות ונוחות?  מוזמנת לקפוץ לחנות הבוטיק של נעלי ארו, נעלי כלות יפות ואלגנטיות ביבוא ישיר מאיטליה. כאן תמצאי נעלי כלות עקב נמוך, עקב גבוה, נעלי פלפורמה, נעליים סגורות ונעליים עבור בן הזוג כי שמחה חייבים לחגוג בשניים (-:

אחרי שהבנת שזה הבחור המיוחד איתו את הולכת לצעוד לחופה,
הגיע הזמן למצוא את הנעליים המתאימות ביותר לצעוד איתן ביום המרגש. ככל הנראה מדובר במשימה לא פשוטה, היות ונעלי כלות קלאסיות אולי נראות נוחות על הבובה בחלון הראווה  אך כשהן על כף רגלך… הרבה פחות. זו הייחודיות של נעלי ארו, וזה היתרון שלנו על פני חנויות נעלי כלות אחרות. אז לכבוד יום חופתך, קבלי מאיתנו מספר טיפים לרכישת נעלי כלה.

טיפ 1- נעלי כלה רוכשים בתבונה

נעלי כלה ילוו אותך במהלך הערב החשוב בחייך, וזו רק אחת מהסיבות לרכוש אותן בתבונה ולאחר בדיקות מעמיקות. בבואך לרכוש נעלי כלה חדשות, הגיעי למספר חנויות מומלצות, מדדי את הנעליים והסתובבי איתן בחנות ובחרי את הנעליים הנוחות ביותר עבורך. יש כלות שמנסות אף לרקוד עם הנעליים שלהן בחנות בלי להתבייש, כדי שלא תגלנה שהנעליים אינן נוחות בשלב מאוחר מדי. אנחנו ממליצים מאוד גם לכלות שבאות אלינו לא להתבייש ולרכוש נעליים בחנות רק לאחר בדיקה יסודית ומעמיקה.

אל תנסי להראות כאילו נוח לך

מעוניינת לרכוש נעלי כלות עם עקבים? שימי לב- ללכת עם עקבים בלי להתנדנד שוב ושוב זה כשרון שנרכש במהלך השנים. אם טרם עשית זאת, אנו לא ממליצים לחכות עד ליום החופה. לא כל כלה נולדה ללכת על עקבים, ולא כל אחת יכולה להדס על נעלי עקב ולהראות שלווה ונינוחה. אם את מעוניינת שיהיה לך נוח ביום החתונה, התרגלי לעקבים מבעוד מועד או פשוט… ותרי עליהם.

טיפ חיוני- פלסטרים בהישג יד

 

למרות שהגעת לחנות הנעליים ובחרת את הנעליים הכי נוחות והכי מתאימות לגזרתך, תמיד יכולות להיות הפתעות. כמעט כל נעל חדשה, ובפרט אם העקב שלה סגורה עשויה לגרום לשפשוף לאחר זמן.
כדי למנוע זאת, הקפידי להצטייד בפלסטרים שימנעו את חיכוך הנעל עם הקרסול. 
עד כאן להפעם, צאי לדרך. זכרי, אין זה משנה אלו נעלי כלות תבחרי בסופו של דבר, הדבר החשוב יותר הוא שאת באופן אישי תרגישי הכי נוח.